Vše pro střechy

Novinky

Ukázka rekonstrukce střechy. - 21.06.2011

Rekonstrukce střechy v obci Žďár u Staré Paky. Plocha střechy: 220 m2 Střešní krytina: Ruukki Monterrey plus Doba realizace: 6 dníRozsah prací: Demontáž krytiny a střešních latí Tesařské..

celý článek..
Ohýbací stroj 4 m - 20.06.2011

 Od letošní sezony můžete využít čtyřmetrový ohýbací stroj od firmy Bří Švarcové.  ..

celý článek..
Reference 2010 - 04.01.2011

         Byly přidány nové reference střech a technických izolací. ..

celý článek..
více článků..
Fotogalerie
  • #

 Již od svého vzniku se naše firma zabývá prováděním technických izolací.

Naší hlavní činností je:

provádění izolací rozvodů studené a teplé vody, rozvodů topné vody a páry Izolace kotelen, předávacích stanic, kouřovodů, zařízení na filtraci spalin, chladírenských zařízení, klimatizací průmyslových i domácích Replica Watches Online.

Při naši práci používáme izolační materiály našich i zahraničních firem např. Rockwool, Isover, Bachl, Knauf, Ekomat, Mirelon, Armacel atd. Na povrchovou úpravu izolací používáme hliníkové folie, pozinkový nebo hliníkový plech. V potravinářském průmyslu na přání zákazníků používáme nerezový plech. Za dobu naši činnosti jsme realizovali akce jak v ČR tak i v SR Replica Patek Philippe Watches.

Dodavatelé:


Reference:

CTZ Uh.Hradiště, Mesit Uh.Hradiště, Colorlak Staré Město, Zeveta Bojkovice, Vetropack Kyjov, Dalkia, ČEZ, Chemopetrol Litvínov, Masokombinát Malacky,Teplárna Kyjov,Slov.strojírny Uh.Brod. Teplo Přerov ,Weispplastic Kunovice, Ton Holešov, Otma Mařatice, Marlenka Frýdek Místek, ČOV Hamuliakovo, rodinné domy a stavby občanské vybavenosti v mnoha městech ČR www.watchesbest.cn.